در آستانه دومین دوره انتخابات هیات مدیره اتحادیه کسب و کارهای مجازی ائتلاف تاد با حضور جمعی از مدیران کسب و کارهای موفق مجازی تشکیل شد. اصلی ترین اهداف ائتلاف تاد بهبود و تسهیل فضای کسب و کار دیجیتال، تعامل با نهادهای حاکمیتی ، توانمندی سازی کسب و کارهای کوچک و متوسط و پیگیری مسایل صنفی عنوان شده است.
میثم اسلامیان مدیرعامل امرتون، رضا الفت نسب هم‌بنیانگذار بساز، محمد خلج مدیرعامل اسنپ، محمدامین روانبخش مدیرعامل چهارباغ، محمدرضا زاهدی مدیرعامل پیشگامان، سعید گودرزی مدیرعامل شهرسرویس، صادق محمدی مدیرعامل مدیانا، اشکان میرآرماندهی مدیرعامل دیوار و مهدی نجفی مدیرعامل سفرمارکت اعضای ائتلاف تاد را تشکیل می دهند.
تعامل با دولت، مجلس، قوه قضاییه و نهادهای حاکمیتی برای صیانت از حقوق ذی نفعان اتحادیه و تسهیل فرایند راه اندازی و توسعه کسب و کارهای آنلاین، ایجاد شورای حل اختلاف کسب و کارهای آنلاین، شناسایی و طبقه‌بندی کسب و کارهای کوچک و متوسط، ایجاد کمیسیون های تخصصی و کارگروه های استانی پیگیری و رفع موانع، ارایه مشاورهای تخصصی حقوقی، مالیاتی و … تعامل با شتابدهنده‌ها، مراکز رشد و سرمایه‌گذاران خطرپذیر جهت معرفی کسب و کارهای آنلاین و بستر سازی ورود سرمایه بین‌المللی و کمک به توسعه بازار و صادرات محصولات و خدمات دانش بنیان دیجیتال از جمله رویکردها و اولویت های ائتلاف توسعه اقتصاد دیجیتال برای ایران، تاد عنوان شده است.
برای آشنایی با اعضا و برنامه های ائتلاف تاد سایت www.tadunion.ir در دسترس قرار دارد.

دومین دوره انتخابات برای انتخاب 7 نفر عضو هیات مدیره و 2 نفر عضو علی البدل و همچنین 2 بازرس اصلی و علی البدل اتحادیه کشوری صنف کسب و کارهای مجازی روز سه شنبه 23 فروردین 1401 همزمان از ساعت 10 تا 14 در تهران و مراکز استان ها برگزار می شد. مقدمات این انتخابات اردیبهشت 1400 آغاز شده بود که به دلیل کرونا و تغییر دولت با تاخیر برگزار می شود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط