بهترین پیج‌ها برای تبلیغات در اینستاگرام موضوعی است که در مقاله امروز قصد داریم در مورد آن صحبت کنیم.  اما چرا؟! امروزه پیج‌هایی که در اینستاگرام فعالیت می‌کنند، همواره به دنبال رشد سریع هستند. این به معنی جذب فالوورهای واقعی و فعال است. فعال بسیار مهم است، گاهی اوقات فالور های یک پیج 10k کمتر از یک پیج 3k ای باشد،؛ بنابراین فالور هدفمند و واقعی از مهم ترین نیاز های پیج ها است، البته که بیشتر دیده شدن این پیج‌ها به سبب فالور واقعی بیشتر سبب جذب مشتری بیشتر و در پی آن، درآمد بالاتری خواهد بود.

تقریباً تمام پیج‌هایی که در این پلتفرم وجود دارند، راه و روش‌های مختلفی را برای جذب فالوور، از طریق پیج‌های تبلیغاتی انجام می‌دهند. اگر بخواهیم برای شما موضوع را بازتر کنیم، باید بگوییم که فعالیت این پیج‌ها به بازی مارپله شباهت زیادی دارد. شما با استفاده از پیج های خوب تبلیغاتی می‌توانید در زمانی کوتاه، پیشرفت بسیار چشم‌گیری داشته باشید. این پیج ها نقشه پله ( نردبان) را بازی می کنند.

 

نحوه انجام تبلیغ در بهترین پیج ها برای تبلیغات در اینستاگرام

 

البته شرط به واقعیت پیوستن این تبلیغات این است که اصول و راهکارهای اساسی را به‌خوبی رعایت نمایید. بهترین پیج برای صاحبان کسب‌وکار می‌تواند متفاوت باشد. مهم‌ترین علت آن تفاوت تعرفه قیمت تبلیغات در بهترین پیج ها برای تبلیغات در اینستاگرام است.

عمدتاً هرچه شما هزینه بیشتری را به این موضوع اختصاص دهید، از پیج‌های پربازدیدتری برای این کار استفاده می‌کنید. بدین ترتیب همه‌چیز به میزان بودجه شما باز می‌گردد. البته، در بخش‌های بعدی اسامی پیج‌های تبلیغاتی اینستاگرام را برای شما ذکر می‌کنیم.

 

اینستاگرام و برترین پیج های آن
معرفی بهترین پیج‌های اینستاگرام ایران

 

بهترین پیج‌ها برای تبلیغات در اینستاگرام را چگونه تشخیص دهیم؟

اینستاگرام طی چندین سال فعالیت در کشورهای مختلف، به یک پلتفرم برای اطلاع‌رسانی، راه‌اندازی کسب‌وکار، پخش خبرهای مختلف، راه‌اندازی کمپین‌های گوناگون و… تبدیل شده است. در طی این سال‌ها، برخی افراد با ایجاد حواشی در این پلتفرم، برای خود فالوورهای زیادی جذب نمودند.

پیجی که شما برای تبلیغات انتخاب می‌کنید، باید از همه‌نظر خوب و حرفه‌ای باشد. پیج‌هایی برای تبلیغات مناسب هستند که، اولاً از اعتبار کافی برخوردار باشند و دوم این‌که فالوورهای فیک نداشته باشند.

وجود یک صفحه اینستاگرام قوی، لازمه رونق‌گیری کسب‌وکار شماست. صفحه اینستاگرامی قوی صفحه ای است که؛ فالور های هدف خود را جذب کرده باشد، با مخاطبان خود تعامل داشته باشد، ورودی خوبی داشته باشد، به راحتی وارد اکسپلور شود و اطلاعات آماری او دائما رو به پیشرفت باشد. اینسایت یا اطلاعات آماری یکی از نکات مهم برای تشخیص، کاربردی و خوب بودن یک پیج؛ برای اینستاگرام است. اگر نمی دانید اینسایت چیست؟ و یا چگونه از طریق اینسایت، به اینستاگرام پیج خود را به عنوان پیج خوب و کاربردی نشان دهید از اینجا مطالعه کنید.

شرط اصلی فعالیت در فضای مارکتینگ امروز، ارائه یک محتوای خوب در پیج است. زمانی که قصد دارید، در پیج‌های بزرگ اینستاگرام تبلیغات قرار دهید، باید از قبل در پیج کاری خود محتوای خوب و مناسبی را تولید کرده باشید.

بدین وسیله، زمانی که افراد از پیج شما دیدن می‌کنند، برای دنبال نمودن آن ترغیب می‌شوند. قسمت اعظم این محتوای خوب را بخش بصری ( ویدئو و تصاویر جذاب) آن تشکیل می‌دهد. به طور مثال، پیج شما باید از لحاظ ظاهری نیز بسیار زیبا به نظر برسد و همگی پست‌ها از یک چارچوب خاص پیروی نمایند، امروزه یکی از نکات مهمی که مطمئن باشید، در اینستاگرام یا هر فضای دیگری پاسخگو است، تولید محتوای کاربردی، جذاب و تعاملی است. هنگامی که محتوای بصری جذابی داشته باشید، وقتی مخاطب وارد پیج تان می شود، با پست هایتان درگیر می شود، و تعامل می کند. در نهایت مخاطب متقاعد می شود که این پیج، می تواند برایش مفید باشد. پس پیجی می تواند برای تبلیغ در اینستاگرام خوب و مفید باشد که توانسته باشد تولید محتوای خوبی نیز انجام داده باشد.

نحوه پیدا کردن بهترین پیج ها برای تبلیغ در اینستاگرام

نکته مهم دیگر، شناخت مخاطبینی است که؛ می‌خواهید برای آن‌ها تبلیغ کنید. باید شناخت درستی از جامعه هدف خود داشته باشید. همچنین با توجه به آن ها بهترین پیج ها برای تبلیغات در اینستاگرام را پیدا کنید. این شناخت را می توانید از اینجا بدست بیاوید.

محتوای شما در بهترین پیج‌های تبلیغاتی، جهت جذب مخاطب نیز بسیار مهم است. زیرا این اولین مرتبه است که افراد با برند شما آشنایی پیدا می‌کنند و از روی این محتوا کسب‌وکار و پیج شما را قضاوت می‌نمایند.

شما می توانید با دریافت خدمات مدیریت پیج اینستاگرام امین رایان  بدون هیچ دغدغه از نظر، تولید محتوا، تبلیغات استراتژیف تحلیل بازار و تحلیل رقبا و … پیج کسب و کار تان را راه اندازی کنید؛ و یا آن را پیشرفت دهید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مدیریت پیج اینستاگرام حالا اقدام کنید.

 

پیج های برتر برای تبلیغ
لیست پیج‌های پربازدید اینستاگرام

 

4 پیج خوب برای تبلیغات در اینستاگرام با بازدهی عالی

در این قسمت قصد داریم، برخی از بهترین پیج‌های اینستاگرام ایران که تبلیغات نیز انجام می‌دهند را به شما عزیزان معرفی کنیم

اسامی برخی از  بهترین پیج های تبلیغاتی کلی اینستاگرام :

پیج تکست کلاب: این پیج یکی از پیج‌های پرطرفدار موجود در اینستاگرام به‌شمار می‌رود و از 4 میلیون فالوور فعال بهره می‌برد. پست‌های این پیج بسیار پر بازدید هستند و مورد توجه مخاطبان قرار می‌گیرند. همین موضوع نشان می‌دهد که، مخاطب به‌خوبی با این پیج ارتباط برقرار می‌کند. از این پیج می‌توان، برای تبلیغ کسب‌وکارهای مختلف مانند رستوران‌ها کمک گرفت.

واتس فکت: در زمینه فکت‌ها و حقایق گوناگون و عجیبی که در جهان وجود دارد فعالیت می‌کند. اما چیزی که واتس فکت را از سایر پیچ‌ها جدا می‌کند، این است که موضوعات به شیوه طنز بیان می‌شوند. این پیج حدود 2.600.000 هزار نفر فالوور دارد.

پیج‌های عمومی‌تر معمولاً می‌توانند تبلیغات متنوعی در حوزه‌های مختلف، مانند پوشاک قرار دهند. واتس فکت در کنار سایر اسامی پیج‌های تبلیغاتی یکی از بهترین پیج ها برای تبلیغات در اینستاگرام محسوب می‌شود.

ژوان: یک مجله هنری است که محتوای بسیار خوبی تولید می‌نماید. این پیج حدود دو میلیون و دویست هزار نفر فالوور دارد. تعامل بین مخاطب و پیج در این صفحه بسیار بالاست. در این پیج‌ها می‌توان کسب‌وکارهای هنری مانند رزین، نقاشی و… را تبلیغ نمود.

سینماس دی ال: این پیج تنها مختص به  سینما و فیلم نیست. سینماس دی ال تقریباً چیزی حدود یک میلیون فالوور دارد. این پیج برای تبلیغ پیج‌های سینمایی کوچک و نوپا بسیار مفید است. تعرفه قیمت تبلیغات در اینستاگرام بسته با میزان فالوور در این پیج‌ها متفاوت است.

 

[emc2alert type=”error” style=”normal” position=”bottom” visible=”visible” closebtn=”1″ title=”مراقب باشید” ]تبلیغات در اینستاگرام ظرافت های خاصی دارد، به طور مثال ممکن است پیجی برای اینکه نشان دهد تبلیغات داخل آن پر بازده است؛ بعد از تبلیغات فالور فیک داخل پیج شما سرازیر کند. از این رو انتخاب پیج برای تبلیغات در اینستاگرام بسیار مهم است.[/emc2alert]

 

نحوه تبلیغ در اینستا
انجام تبلیغات به شیوه موثر

 

همکاری در تبلیغات اینستاگرام

یکی دیگر از راه های خوب برای پیج هایی که در شروع کار خود هستند، و هزینه تبلیغات را ندارند؛ تبادل است. اما این کار دردسر های زیادی دارد، چون هر پیجی حاضر به همکاری در تبلیغات اینستاگرام نیست. و این تصور دزدیدن فالور و از بین رفتن فالور و … متاسفانه وجود دارد، بنابراین کار آسانی نیست اما می تواند بسیار موثر باشد.

اما تبادل و همکاری در تبلیغات اینستاگرام اصولی دارد، که رعایت کردن آن می تواند به بازدهی تبلیغات شما بسیار کمک نماید. همانطور که قبلا گفته شد با توجه به محتوایی که ارائه می کنید، ( ممکن است کالا باشد یا خدمات یا … ) باید شناخت از نیاز های اصلی و جانبی آنها پیدا کنید، در اصل تحقیقات بازار ابتدایی نسبت به کالا و خدمات خود انجام دهید؛ به این نحو که بدانید مخاطبانتان چه کسانی هستند؛ مثلا زن هستند یا مرد، پیر هستند یا جوان، قشر پولدار یا متوسط یا ضعیف از نظر درامدی هستند یا … که می توانید با استفاده از ابزار اینسایت مقداری از این اطلاعات را به دست بیاورید؛ اگر نمی دانید چگونه باید این کار را انجام دهید می توانید از اینجا یاد بگیرید.

با شناختی ابتدایی از مخاطبان، بازار و نیاز های بازار، به سراغ پیج هایی بروید که؛  مخاطبانشان تا حدودی به این شاخصه های شما نزدیک باشند. در نهایت با آنها صحبت کنید و بخواهید که تبلیغ شما را در پیجشان قرار دهند.

 

پیج‌های تبلیغاتی رایگان اینستاگرام خوب یا بد؟

صفحات گوناگون زیادی در اینستاگرام فعالیت دارند. اما چیزی که وجود دارد، این است که تمامی این صفحات فالوورهای فعالی ندارند. واژه فعال در اینجا به معنای درگیر بودن با محتوای موجود در پیج است.

در واقع اگر بخواهم آن را به زبان ساده برای شما شرح دهم، فالورهای پیج باید پست‌ها را لایک کنند، برای آن‌ها کامنت بگذارند و یا به اشتراک‌گذاری با افراد دیگر بپردازند. در این پیج‌ها، باید تعامل بین مخاطبان و پیج به خوبی نمایان باشد. بهتر است برای انتخاب بهترین پیج ها برای تبلیغات در اینستاگرام چندان به پیج‌های تبلیغاتی رایگان اعتماد نکنید.

زیرا برخی از این پیج‌ها فالوورهای فیک زیادی دارند و به همین دلیل تبلیغ آن‌ها ممکن است، حجم زیادی از آن‌ها را به پیج شما سرازیر کند. این موضوع جایی تلخ و تراژیک می شود. که اینستاگرام به دلیل فالوورهای فیک، پیج شما را می‌بندد و بدین ترتیب زحمات چندین ساله شما برای رشد پیجتان، عملاً نابود می‌شود.

درست است که تعرفه قیمت تبلیغات در اینستاگرام گاهی بسیار بالاست، اما پیج‌های بااعتبار، حداقل زحمات شما را پوچ نمی‌کنند. البته همیشه نیز رایگان بودن به‌معنای بد بودن نیست، اما هیچ‌گاه نباید بی‌گدار به آب زد.

 

انواع تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغ در اینستاگرام روش های مختلفی دارد، ما به در اینجا به انواع تبلیغات در اینستاگرام از نظر بصری در بهترین پیج ها برای تبلیغ در اینستاگرام می پردازیم. در ابتدا شما می توانید به چهار صورت تبلیغات کنید. روش اول تبلیغ در اینستاگرام با استفاده از پست گذاشتن، روش دوم تبلیغ با استفاده از استوری، روش سوم با استفاده از کامنت، روش آخر استفاده از هشتگ ( این روش ها محدود نیستند و بسیار قابل افزایش هستند.) اما منظور از بصری در دو حالت اول توضیح می دهیم.

با استفاده از مثالی به راحتی توضیح می دهیم: به عنوان مثال شما برای یک تبلیغ در استوری یا پست می توانید به سه روش عمل کنید. یک، از یک ویدئو با عنوان تبلیغ استفاده کنید، و از مخاطبان پیج تبلیغ گیرنده بخواهید تا از پیج شما دیدن کنند؛ البته همینجا روش های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد مثلِ، دعوت برای دین یک تخفیف خارق العاده، یا یک قرعه کشی یا یک هدیه رایگان و … که اینجا در اینباره صحبت نمی کنیم. دو از یک عکس استفاده می کنیم ( بعضی اوقات وجود یک عکس ساده با داشتن یک جمله جذاب می تواند بسیار تاثیر گذار تر از یک فیلم بسیار هزینه بر و خاص باشد. سه استفاده از صدا یعنی به جای استفاده از یک عکس یا فیلم فقط یک صدایی پخش کنید، ( همین می تواند بسیار متفاوت و جذاب عمل کند).

در نهایت تبلیغات در اینستاگرام روش های مختلفی دارد، و محدود به روش های ما یا شخص دیگری نیست، چون تبلیغات بسته به خلاقیت افراد هر روزه در حال تغییر و پیشرفت است؛ بنابراین تبلیغی جذاب است که؛ بتواند برای افراد جذابیت ایجاد کند و آنها را با خود همراه کند.

 

بهترین پیج ها برای تبلیغات
بازدهی بالا در تبلیغات صفحات اینستاگرام

 

جمع‌بندی

یافتن بهترین پیج ها برای تبلیغات در اینستاگرام یکی از موضوعاتی بود که درسعی کردیم در این مقاله به طور کامل به آن بپردازیم. به‌طورکلی، برای انجام تبلیغات در اینستاگرم بهتر است، ابتدا به‌خوبی تحقیق نمایید، و لیست پیج‌های پربازدید اینستاگرام مرتبط با فعالیت خود را تهیه کنید. سپس از بین آن‌ها یکی را که فکر می‌کنید، بازدهی بیشتری دارد و با هزینه‌های شما نیز سازگار است را انتخاب نمایید. هرگز ریسک استفاده از پیج‌های تبلیغاتی رایگان اینستاگرام را نپذیرید. چنانچه قصد دارید از آن‌ها استفاده کنید، ابتدا از فیک یا واقعی بودن فالوورهای آن‌ها اطمینان کسب کنید.