همانطور که در اینجا می بینید، استیکرهای جدید به یاد سال ببر، با آثار هنری اوفلیا پانگ ساکن هنگ کنگ است. استیکرها یک راه ساده برای علامت گذاری این رویداد ارائه می دهند که از 31 ژانویه تا 15 فوریه جشن گرفته می شود.

ببر اینستاگرام

 

علاوه بر این، اینستاگرام یک جلوه  MyLNY2022 AR را نیز اضافه کرده است که راه دیگری برای تعامل با جشن فراهم می کند.

در واقع طیف وسیعی از افکت‌های سال نو قمری در برنامه موجود است که می‌توانید با استفاده از گزینه جستجو در انتهای جلوه‌های چرخ و فلک آن‌ها را پیدا کنید.

مدیریت پیج اینستاگرام در اصفهان سال گذشته مجموعه مشابهی از ابزارهای سال نو قمری را منتشر کرد که بخشی از تمرکز گسترده‌تر آن بر به حداکثر رساندن تعامل در رویدادهای فرهنگی است.

همانطور که آدام موسری، رئیس اینستاگرام توضیح داد:

وقتی نوبت به جشن گرفتن لحظات فرهنگی می‌رسد، می‌خواهیم بستری باشیم که سازندگان آثار خود را به نمایش بگذارند.»

نمایش خلاقیت جایی است که اینستاگرام به طور فزاینده ای به دنبال هماهنگی خود است، زیرا در تلاش است تا برنامه را از TikTok متمایز کند، که بیشتر مبتنی بر بیان اشتراکی و اشتراک گذاری مبتنی بر میم است. اگر اینستاگرام بتواند تمرکز بیشتری روی خروجی خلاقانه داشته باشد، به طور خاص، می‌تواند راهی برای گرایش به جنبش رو به رشد Web3 باشد، که در آن، از نظر تئوری، سازندگان می‌توانند برای کارشان پاداش بهتری دریافت کنند و تجلیل شوند.

این ابزارهای سال نو قمری هنر برخی از سازندگان را به نمایش می‌گذارند، اما چشم‌انداز بزرگ‌تر برای اینستاگرام این است که ممکن است در موقعیت بهتری قرار گیرد تا پلتفرمی برای هنرمندان بیشتری به همین روش فراهم کند، که می‌تواند به آن کمک کند تا شتاب خود را در مواجهه با TikTok دوباره به دست آورد.