با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام

درباره ما

به شرکت ما خوش آمدید
تکنولوژی جدید

تکنولوژی های به کار رفته در طراحی وب سایت و برنامه نویسی و سی ام اس آن از بهترین و معروف ترین تکنولوژی ها هم در زمینهنرم افزاری هم سخت افزاری می‌باشد .

کدهای استاندارد

کد نویسی سایت ها به صورت استانداد و با متد های روز دنیا ارائه شده است . بی هیچ عیب و نقصی و با سرعت بالا به بهبود عملکرد وبسایت شما کمک خواهد کرد .

مشتریان حرفه ای

شرکت و ها و سازمان ها و مشتریان حرفه ای با موسسه امین رایان همکاری داشته اند و ما توانسته ایم نیاز آنان را برطرف کنیم و خدمات مناسبی به آنان ارائه دهیم .

مشتریانمان افتخار ما هستند

توانایی ها

توانایی های ما در حوزه وب سایت و اپلیکیشن اندروید می‌باشد که با تجربه خوب موسسه امین رایان و دانش فنی بالا میتوانید به آن اطمینان کنید و سابقه درخاشن و رزومه آن نیز دلیل خوبی برای اعتماد به توانایی های ما می‌باشد .

سوالات

اگر سوال ، نظر و ، پیشنهاد یا انتقاد خاصی نسبت به ما دارید می‌توانید از راه های ارتبطای ارائه شده آن را با ما درمیان بگذارید و ما همواره پاسخ گوی سوالات شما خواهیم بود .

PHP
jQuery
WordPress
۱۳۶

پروژه های انجام شده

۵

پروژه های در حال انجام

۵۲۳۳

تعداد ساعت کار انجام شده

اعضای تیم

موسسه امین رایان اسپادان

با دیدن این نمونه های کار اخیر ما می توانید به کارهای ما ایمان بیاورید و از ما بعنوان پیمانکار کارهای خود استفاده کنید. امیدواریم این تعداد نمونه کار برای بیان توانایی های ما کافی باشد.

هادی پشوتن برنامه نویس
محمد حسین خوش اندام برنامه نویس موبایل
سجاد ترابی محتوا
مهران محمدی محتوا
احمد عزیزان مشاور آی تی
سامان خالقی طراح
میلاد حسین زاده سمعی بصری
سعید غفاریان سئو