تیم امین رایان در نظر دارد با توجه به پیاده روی اربعین حسینی برای زائران این سفر زیارتی، که صاحب کسب و کار آنلاین هستند و نگران کسب و کار آنلاین خود هستند خدمات پشتیبانی و محتوایی را از تاریخ 11 شهریور لغایت 18 شهریور ماه 1402 به صورت رایگان انجام دهد، باشد که ما نیز در ثواب پیاده روی و زیارت شما سهیم شویم .

به-تو-از-دور-سلام

پیاده روی اربعین به مراسم مذهبی است که هر ساله در ماه محرم برگزار می شود و مسلمانان شیعه از سراسر جهان به کربلا در عراق سفر می کنند تا در این مراسم شرکت کنند. اربعین مدت چهل روز پس از عاشورا، روزی است که حضرت امام حسین (ع) و همسران، فرزندان و یارانشان به زنجیر‌ها کشیده شده و به شهادت رسیدند. در این مراسم، شیعیان در مسیری که حضرت حسین (ع) و یارانش قبل از شهادت طی کرده بودند، پیاده روی می کنند.

قرار عاشقی کربلا

این مراسم به روایتی در سال 61 قمری بلافاصله پس از شهادت حضرت حسین (ع) توسط امام سجاد (ع) آغاز شد و از آن زمان به یکی از بزرگترین مراسم مذهبی شیعیان تبدیل شده است.لباس سیاه همیشه رنگ اصلی این مراسم است و هزاران زائر پیاده روی خود را با تازه کردن تعهد خود به امام حسین (ع) و دستورات اسلامی آغاز می کنند. در طول مسیر پیاده روی اربعین، زائران با تلاوت قرآن، ذکر و دعا و بیان مرثیه ها و نوحه ها حماسه حسینی را گرامی می دارند.

 

جهت ثبت درخواست با شماره تماس های شرکت تماس حاصل فرمائید :

0913550279103132208628