طراحی سایت تعمیرات تلویزیون

کارفرما

کارفرمای پروژه

اصفهان سرویس

تاریخ

تاریخ و مدت

21 خرداد 1402  |  25 روز کاری

Location

محل پروژه

esfahan-service.com

از انجایی که در حوزه تعمیر لوازم خانگی رقابت زیادی وجود دارد . داشتن یک وب سایت میتواند کمک زیادی به رقابت کارفرمایان در این حوزه بکند . به همین دلیل بنا به درخواست کارفرمای محترم , شرکت امین رایان با بیشتر از یک دهه تجربه وب سایتی متناسب با کارفرما طراحی کرده که مفتخریم ان را به شما معرفی کنیم.

این سایت به صورت پویا و ساده طراحی شده به طوری که کاربران در استفاده از ان بتوانند به آسانی خدمات مورد نیاز خودشان را تهیه کنند در این سایت ما از منو های مختلفی برای زیبایی , بهینه شدن و راحتی بیشتر استفاده کردیم همچنین تمام خدمات کارفرما را به صورت دسته بندی شده داخل سایت قراردایم تا در دید کاربران باشد همچنین بخشی برای معرفی خدمات کارفراما طراحی کردیم .

همچنین ما برای این سایت قابلیت نمایش بهینه در تمامی دستگاه ها (responsive) را هم طراحی کردیمدر نهایت اگر بخواهیم ویژگی ها و قابلیت های این سایت را برای شما بگوییم میتوانیم و ویژگی هایی مثل ساده بودن , بهینه بودن و آسان بودن کار با سایت اشاره کرد . همچنین اگر شما به موضوعات خدمات شهری و یا هوش مصنوعی علاقه دارید خوشحال میشویم که به دیگر نمونه کار های ما نگاهیی بیندازید.

15% تخفیف طراحی سایت
پوچ!
15% تخفیف سئو و پشتیبانی
متاسفم!
15% تخفیف پنل پیامکی
دانلود رایگان کتاب سئو
15% تخفیف خدمات لینکدین
امروز خوش شانس نبودی!
ای بابااا!
15% تخفیف ادمین اینستاگرام
مشاوره رایگان کسب و کار
پوچ
شانس خود را برای برنده شدن یک جایزه دریافت کنید!

آدرس ایمیل خود را وارد کنید و چرخ را بچرخانید. این شانس شما برای برنده شدن تخفیف های شگفت انگیز است!

قوانین داخلی ما:

2 بازی برای هر کاربر
متقلبان رد صلاحیت خواهند شد.