سئو ، اعتبار سایت شماست

سئو چیست؟

اول از همه بهتر است که با کلمه سئو و معنی لغوی آن آشنا شویم. سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو ،مخفف عبارت Search Engine Optimization است. البته خود عبارت سئو هم در فارسی بسیار رایج شده و ترکیبات اضافی و عباراتی نظیر بهبود سئو، سئو کردن، سئو سازی و یا سئو شدن را نیز به‌کار می‌برند. حالا وقتی میگوییم فلانی سئو شده و یا فلان کلمه یا عبارت سئو شده منظور چیست؟ یعنی اینکه محتوای موردنظر(یعنی مطالب، مقالات، تصاویر و… سایت مربوطه) به شیوه‌ای ویرایش و تنظیم شده که وقتی در موتورهای جست و جو عبارت مورد نظر را جست و جو می­کنیم، این مطلب در صفحه‌ی اول نتایج موتورهای جستجو نمایش داده می­شود.

چرا سئو مهم است؟

تعداد زیادی از افراد هنوز اهمیت سئو را جدی نمی‌گیرند و شاید به این علت باشد که هنوز از مزیت هایی که سئو برای رونق و معرفی کسب وکارشان دارد آگاه نیستند. به همین خاطر جایگاه ویژه­ای را برای بهینه سازی محتوا برای موتورهای جستجو اختصاص نمی‌دهند.

 

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

ارسال انبوه

مدیریت پیج اینستاگرام

مزیت سئو و اهمیت استفاده از تکنیکهای سئو

در واقع سئو برای بازاریابی و کسب و کارهای امروزی یک نیاز همیشگی محسوب می‌شود. چراکه امروزه افراد بیشتر با استفاده از گوشی‌های هوشمند آنچه را که نیاز دارند جست و جو می­کنند. در حقیقت هر کسب و کاری که برای معرفی خدمات و محصولات خود از بستر وب سایت استفاده می کند نیاز دارد تا به خوبی معرفی و دیده شود تا بتواند توجه و اعتماد مشتریان را جلب کند.
یکی از بهترین راه ها جهت بهتر و بیشتر دیده شدن، معرفی خدمات و محصولات هر کسب وکار اینترنتی استفاده از سئو در اصفهان است. کسی که از طریق کلیک کردن روی لینک در موتور جستجو وارد فضای کسب و کار اینترنتی شما می‌شود، در مقایسه با کسی که شما برای بازاریابی و فروش به سراغ او رفته‌اید، برای تبدیل شدن به یک مشتری هزینه‌ی کمتری خواهد داشت.
آنچه تیم امین رایان طراحی و پیاده سازی میکند متناسب با الگوریتم های موتور های جست و جو و نیاز کاربران است. با شناخت عمیق ما از الگوریتم سئو در اصفهان، وبسایت شما در صفحات اول موتورهای جست و جو (Google) بیشتر دیده میشود. اگر در صفحه اول گوگل نباشید حضور شما در جمع دیجیتال مارکتینگ در اصفهان بی فایده است. خدمات تیم امین رایان محدود به سئو در اصفهان نیست ما شما را در زمینه های دیگر مثل طراحی سایت در تهران، مدیریت پیج اینستاگرام در اصفهان، پشتیبانی فنی سایت، پشتیبانی محتوایی، باز طراحی سایت و همچنین سئو در تهران همراهی خواهیم کرد.

سئو ، یک سرمایه گذاری بلندمدت است.

تنها داشتن یک سایت کافی نیست. مهمترین فرايند بعد از طراحي سایت ، پشتيباني فنی سايت میباشد. پشتیبانی سایت به منظور نگهداری و تضمین عملکرد صحیح یک سایت است که باعث بهتر شدن و حفظ سئوی سايت و جلب رضايت مخاطبان و افزايش فروشتان مي گردد. به جرات مي توان گفت بعد از طراحي و پیاده سازی سايت، مهم ترین کار پشتيباني آن سايت مي باشد و با يک پشتيباني صحيح و مناسب موفقيت سايتتان تضمين مي شود. تیم امین رایان دلسوزانه و مسئولانه شما را در پایداری سایتتان همراهی میکند. برا اطلاع از دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ امین رایان کلیک کنید.

  1. پشتیبانی فنی سایت: پشتیبانی فنی سایت در اصفهان شامل به روز رسانی فنی و امنیتی سایت و همچنین بررسی عملکرد سایت است.
  2. پشتیبانی محتوایی سایت: همانطور که گفتیم مهم ترین بخش در این مورد تولید محتوای مستمر و قوی و همچنین به روز رسانی این مطالب است.
  3. پشتیبانی طراحی و گرافیکی سایت: گرافیک سایت یکی دیگر از بخش هایی است که در آن نیاز به پشتیبانی دارید. این بخش شامل بنر های مربوط به کار شما است که باید مرتب به روز رسانی شود.
  4. پشتیبانی سئو سایت در اصفهان: پشتیبانی در این بخش شامل تولید محتوا، برنامه ریزی برای بالا آمدن سایت و… می شود. اگر تمایل دارید که با کلمات کلیدی خاص مرتبط با حوزه کسب و کارتان سئو شوید، میتوانید از خدمات سئو تیم امین رایان استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

طراحی ‌سایت حرفه‌ای در اصفهان از اولین قدم‌های ورود به بازاریابی دیجیتال است. اما این تمام کار نیست. پس از طراحی ‌سایت شما نیازمند آن هستید که ‌سایت خود را به طور پیوسته بررسی و بروزرسانی کنید تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کنید. بنابراین بهتر است پشتیبانی ‌سایت خود را به یک تیم حرفه‌ای و متخصص بسپارید. اگر با مشکلات نمایش سایتتان در دستگاه های مختلف، کدنویسی و… رو به رو می باشید یا سایتتان نیاز به باز طراحی دارد، تیم پشتیبانی فنی امین رایان شما را در این امر همراهی میکند

سئو اصفهان